محصولات محیط آرا
انواع میـز کار - icon انواع میـز کار
میـز کنفرانس - icon میـز کنفرانس
میز پذیرش و کانتر - icon میز پذیرش و کانتر
کردنـزا و ویتـرین - icon کردنـزا و ویتـرین
کمد بایگانی و فایلینگ - icon کمد بایگانی و فایلینگ
مبل و صندلی - icon مبل و صندلی
پارتیشن اداری - icon پارتیشن اداری
لوازم جانبی - icon لوازم جانبی
میز صوتی و تصویری - icon میز صوتی و تصویری
اقلام تکمیــلی - icon اقلام تکمیــلی
پرفروش ترین ارزان ترین گرانترین کد محصول

مبلمان اداری

به عنوان مدیر یک کسب و کار، اگر تصمیم به تجهیز کامل فضاهای کاری و خرید مبلمان اداری برای کسب و کار خود دارید، راهکارهای متنوع مبلمان اداری محیط آرا، که در قالب 20 خانواده محصول و 538 محصول یکتا با در نظر گرفتن ابعاد مختلف طراحی فضاهای اداری ارائه شده اند، پاسخگوی نیازهای کسب و کار شماست. این راهکارهای یکپارچه اداری، شامل طیف گسترده ای از انواع مبلمان اداری در قالب انواع پارتیشن بندی اداری، میزهای مدیریتی و کارشناسی و کارمندی و کنفرانسی، مبل و صندلی، کمد بایگانی و فایلینگ اداری، کردنزا و ویترین می باشند. طراحی و تولید این طیف گسترده از مبلمان اداری، در راستای پاسخگویی به نیازهای متنوع کسب‌و‌کار شما، بصورت سفارشی سازی از طریق برداشت دقیق ابعاد فضاهای کاری شما توسط تیم متخصص طراحی محیط آرا و طراحی و چیدمان مبلمان اداری در آن با استفاده از نرم افزارهای اختصاصی این مجموعه صورت می گیرد.

انواع مبلمان اداری

کلمه مبلمان اداری، شامل طیف گسترده ای از محصولات داخل محیط های کاری و فضاهای اداری است که از پارتیشن بندی اداری تا صندلی و مبل اداری گرفته تا انواع میزها(مدیریتی، کارشناسی، کارمندی و کنفرانسی) و کمدهای بایگانی و فایلینگ اداری و نظایر آن ها را در بر می گیرد که در سبک های مختلف و با استفاده از مواد متنوع و با قیمت های متفاوت طراحی و تولید می شوند. امروزه تنوع مبلمان اداری به قدری افزایش یافته که تصمیم گیری برای انتخاب به کاری سخت و پیچیده تبدیل شده است. بدون دانش و شناخت کافی نسبت به موارد موجود، ممکن است علی رغم صرف وقت و هزینه بالا، در انتخاب بهترین گزینه برای رفع نیازهای تعریف شده، با مشکل مواجه شوید. به عنوان بزرگترین تولید کننده مبلمان اداری ایران، به شما پیشنهاد می‌کنیم که قبل از خرید مبلمان اداری، با مشاورین متخصص محیط آرا تماس بگیرید تا بصورت رایگان از نظرات و پیشنهادات تخصصی آن ها در زمینه انتخاب و خرید و چیدمان مبلمان اداری متناسب با نیازهای اداری خود بهره مند شوید.

طراحی مبلمان اداری؛ مبلمان اداری مدرن / مبلمان اداری کلاسیک

فضاهای کاری و اداری به مثابه خانه دوم افراد مورد استفاده قرار می گیرند و بخش قابل توجهی از زمان افراد بصورت روزانه در این فضاها سپری می شود. بنابراین طراحی مجموعه عناصر مبلمان اداری که واسطه ایجاد شرایط مطلوبی برای فرایندهای کاری باشند، از اهمیت به سزایی برخوردار است. طراحی خانواده محصولات محیط آرا بصورت 360 درجه و بر اساس ارزش هایی نظیرعوامل عملکردی، ارگونومیکی، زیباشناختی، نشانه شناختی، فنی، تولیدی، اقتصادی و زیست محیطی صورت گرفته است تا پاسخگوی طیف وسیعی از نیازمندی های شما مشتریان و کارفرمایان عزیز باشد. همچنین شرکت محیط آرا در راستای طراحی و چیدمان تخصصی فضاهای کاری شما، با توجه به عواملی نظیر فرایندهای انجام کار، مهندسی عوامل انسانی، اقتصاد فضا، بهره وری کاری و نظایر آن ها، دامنه ای از راهکارهای چیدمان و جانمایی عناصر مبلمان اداری را بر اساس نیازهای خاص کسب و کار شما ارائه می کند. این خانواده از محصولات در سبک های اداری مدرن و کلاسیک به مشتریان عزیز ارائه می شوند. همچنین اگر همزمان دغدغه کیفیت بالا و قیمت مناسب مبلمان اداری را دارا هستید، ارائه بهینه ترین نسبت کیفیت به قیمت از دیگر ویژگی های محصولات مبلمان اداری شرکت محیط آرا به شمار می رود. قیمت مبلمان اداری محیط آرا بسته به نوع طرح، ابعاد طرح، مواد مورد استفاده و اجزا و قطعات خاص هر طرح متفاوت است و بر اساس نیازهای هر کسب و کار، طیف های قیمتی متفاوتی را در بر می گیرد.

به عنوان برترین برند مبلمان اداری

توجه عمیق به جزئیات، یکی دیگر از ویژگی های طرح های انحصاری مبلمان اداری شرکت محیط آرا به شمار می رود. در همین راستا تعداد قابل توجهی قطعات اختصاصی در این شرکت طراحی و تولید شده است که توسط ماشین آلات پیشرفته این مجموعه تولید می شوند. تولید کیفیت‌مدار محیط آرا که به پشتوانه ‌فناوری پیشرفته ایتالیا انجام می شود، بر بستر سامانه یکپارچه طراحی و تولید این شرکت که محیط توتال نامیده می شود، امکان ثبت سفارش، طراحی و تولید مجموعه عناصر مبلمان اداری شما را در سریع ترین زمان ممکن امکان پذیر ساخته است.