اکثر افراد در طول روز یا به عنوان کارمند و یا به عنوان ارباب رجوع و به دلایل مختلف با محیط های اداری در ارتباط هستند. در این ارتباط آنچه در نگاه اول به لحاظ بصری از یک اداره و سازمان به چشم می آید مبلمان به کار رفته در محیط و چیدمان عناصر مبلمان و لوازم دکوراتیو موجود در محیط است. نظم، زیبایی و آرامش حاکم در یک محیط اتفاقی نیست بلکه حاصل انتخاب هایی صحیح از عناصر مبلمان متناسب با نیاز و ظرفیت آن فضا و به کارگیری تخصص و دانش کافی در مورد فضای کاری استاندارد، نحوه دسترسی ها و چیدمان درست است.

تیم طراحی شرکت محیط آرا با تجربه 25 سال فعالیت این سازمان در حوزه مبلمان ادرای، پارتیشن و تجهیزات اداری جانبی آماده است تا با توجه به اطلاعات دریافتی از سوی مشتری در رابطه با تشریح کامل نیاز مجموعه خود، نوع فعالیت، نحوه ارتباطات واحدهای مختلف، بودجه و سلیقه ایشان، بهترین گزینه های موجود را معرفی نموده و چیدمان اصولی و پیشنهادی اولیه را به صورت رایگان در اختیار مشتریان محترم قرار دهد. این پروسه پس از برداشت فنی از محیط مشتری و تهیه نقشه های As built انجام خواهد شد.

بیشترین سرعت، بالاترین کیفیت

طراحی و پیشنهاد اولیه مبلمان اداری متناسب با محیط و نیاز مشتری، توسط کارشناسان ما کمتر از یک روز زمان برده و برای ایشان ارسال خواهد شد. در صورت تمایل به خرید و ادامه همکاری، تغییرات لازم بر روی طرح اولیه در قالب ویرایش تا تایید نهایی از سوی مشتری، ادامه دارد.
طراحی و چیدمان عناصر مبلمان اداری در محیط با توجه به استانداردهای موجود در رابطه با محیط کار، موارد بحران، دسترسی های اضطراری و شیوه ارتباطات واحدهای مختلف در سازمان انجام می گردد.
به کارگیری از دانش و اصول طراحی در چیدمان و حتی انتخاب رنگ ها و هارمونی محیط علاوه بر زیبایی و مرتب بودن فضا مستقیما بر عملکرد و روحیه افراد تاثیر خواهد داشت.

Drawing

سرعت در طراحی به کمک محیط توتال

طراحی اولیه توسط کارشناسان ما به کمک سیستم مدیریت یکپارچه محیط توتال که یک ERP بومی شده است، بصورت نقشه های دو بعدی و سه بعدی انجام شده و به همراه تصاویر محصولات پیشنهادی در یک فایل PDF برای کارفرما ارسال خواهد شد. به دلیل استفاده از این سیستم برای طراحی و همچنین پروسه های بعدی ثبت سفارش، سرعت و دقت در طراحی و تولید افزایش یافته و خطای انسانی در رسم نقشه ها و تولید محصولات به حداقل رسیده است. استفاده از این سامانه علاوه بر سرعت بخشیدن به امور هزینه های سربار را کاهش داده که همین موضوع مستقیما بر قیمت تمام شده محصولات نیز تاثیر گذار خواهد بود.

امکان مشاهده تصاویر سه بعدی از محیط

لازم به ذکر است طراحی محیط به صورت سه بعدی و مشاهده تصویر نهایی از محیط به شکل رندر پس از تایید مشتری بر روی نقشه اولیه، امکان پذیر است و این پروسه از یک روز تا یک هفته کاری بسته به حجم پروژه متغیر است. در صورت نیاز به محصولی خاص که در کاتالوگ و محصولات محیط آرا موجود نباشد، امکان طراحی محصول جدید و یا سفارشی سازی محصولات موجود متناسب با نیاز مشتری امکان پذیر است.

تصویر 2

تصویر محیط قبل از طراحی

تصویر 1

تصویر محیط بعد از طراحی (کانتر پذیرش سفارشی)

در انتها باید به این نکته اشاره کنیم که تصمیم گیرنده نهایی و انتخاب کننده مبلمان در نهایت شما هستید. توقع و نیاز شما نسبت به مبلمانی که مد نظر دارید و سلیقه شما درتمامی مراحل طراحی اولویت دارد. مهم است مبلمانی داشته باشید که به لحاظ ظاهری مورد پسند و علاقه شما باشد. محیط آرا کیفیت و دوام محصولات را تضمین می کند. همچنین تمامی محصولات محیط آرا به صورت مادام العمر شامل خدمات پس از فروش با دریافت هزینه مربوطه هستند. این خدمات شامل دمونتاژ و مونتاژ همه اقلام مبلمان اداری و پارتیشن های اداری محیط آرا بوده و همچنین انجام حمل و نصب یا تعمیر و تعویض قطعاتی که به دلیل شکستگی و یا استفاده نا درست آسیب دیده اند می گردد.

تصویر 3