محوطه و فضای باز

محوطه و فضای باز

محوطه و فضای باز

Teenager Icon

استفاده از مبلمان در فضاهای باز مانند باغ، ویلا و یا تراس این امکان را فراهم می کند تا در کنار استفاده از هوای تازه و فضای باز محیط، مکانی دلنشین برای استراحت و دیدارهای دوستانه و خانوادگی داشته باشید.

امروزه با توجه به کاربری و محل قرارگیری این نوع مبلمان تنوع بالایی از نظر فرم و متریال در این دسته از محصولات بوجود آمده است. به طور عمومی آنچه به عنوان مبلمان فضای باز شناخته می شود ست هایی از میز و صندلی و یا مبلمان های نشیمن از جنس چوب یا حصیر و یا مبلمان های فلزی فرفوژه است، اما لازم است بدانید مبلمان فضای باز تنها شامل این دسته از محصولات نیست، بلکه سازه ها و فضاهای مسقف و اقلام تکمیلی برای فضاسازی یک محیط بدون سقف، مانند آلاچیق ها، آربرها، نرده ها و ... نیز مبلمان فضای باز محسوب می شوند.

برای فضاسازی و یا انتخاب مبلمان برای یک محیط باز فاکتورهای مختلفی باید در نظر گرفته شود. از جمله فاکتورهای مهم برای این منظور، در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی و موقعیت جغرافیایی محل قرارگیری محصولات فضای باز است که تاثیر مستقیم بر روی جنس و بافت محصولات و همچنین دوام آن ها خواهد گذاشت.

https://mohitara.com/
https://mohitara.com/

محیط آرا با به کارگیری تجربه چندین ساله خود در زمینه تولید تجهیزات و مبلمان اداری و همچنین وجود ماشین آلات پیشرفته صنعتی در حوزه چوب، شیشه، فلز و پلاستیک و امکان استفاده از تنوع متریال قدمی تازه در طراحی و تولید مبلمان فضای باز برداشته است. تجربه و توان تولید محیط آرا این امکان را فراهم می کند تا مشتریان گرامی با توجه به نیاز و سلیقه خود مبلمان متناسب و خاص فضای خود را داشته باشند.

https://mohitara.com/